Hakkımızda Hizmet Şartnamesi Karel Teknik Servis Karel Santral Fiyatları Çalışma Saatlerimiz İletişim
Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Karel Santral Teknik Servisi

2010 yılında Elektronik Ve Otomasyon sistemleri sektöründe faaliyete baslayan firmamız geride kalan zaman içersinde müsteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.
Karel santral sisteminin servisini Vermeye Başlayan firmamız satış ,montaj ve kurulum hizmetleri vermektedir.Temel olarak müsteri memnuniyetini göz önüne alan firmamız satış sonrası verdiği Teknik destek ile alanında saygın bir noktaya ulasmayı başarmıstır. Alanında uzman teknik kadromuz ile arızalara en geç 1 saat içersinde müdahele ederek siz degerli müşterilerimizi magdur etmemek konusunda hassasiyet göstermektedir.Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimizi en uygun sistemler hakkında bilgilendirip yeni teknolojinin avantajlarından mahrum etmeyerek çözüm üretmektedir.

Günümüzde iletişim,in önemini kavrayan ve bu sorumluluğun bilincinde hizmet veren firmamız disiplinli ,dürüst, müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir
.